Poczekalnia dla OPIEKUNA z dzieckiem

Sąd Okręgowy w Gliwicach uprzejmie informuje, że od najbliższej środy (tj. 23.01.2019 r.) będą na terenie Sądu udostępnione 2 miejsca przystosowane do roli poczekalni dla OPIEKUNA z dzieckiem. Poczekalnie będą wyposażone w specjalne krzesła, stolik oraz różne kolorowanki, kredki i papier.

Poczekalnie zlokalizowane są w dwóch miejscach specjalnie do tego wyznaczonych. Pierwsze – mniejsze mieści się w Biurze Obsługi Interesantów na parterze w pokoju 006. Drugie - większe, w holu budynku bezpośrednio przy Punkcie Krajowego Rejestru Karnego pokój 025.

To oferta dla najmłodszych, którzy towarzyszą swoim rodzicom bądź opiekunom podczas załatwiania spraw w Sądzie. Poczekalnie dla opiekuna z dzieckiem powstały z myślą o maluchach, które nie mają zajęcia podczas załatwiania spraw dorosłych a wydzielone dla nich miejsce będzie okazją do wyciszenia i twórczego spędzenia czasu.
Dzieci korzystające z poczekalni dla opiekuna z dzieckiem znajdują się wyłącznie pod nadzorem rodzica, czy innego opiekuna. Niedopuszczalne jest pozostawienie dziecka bez opieki.


REGULAMIN POCZEKALNI DLA OPIEKUNA Z DZIECKIEM

  1. Poczekalnia przeznaczona jest dla OPIEKUNA z dzieckiem, który w trakcie załatwiania sprawy ma możliwość zapewnić nieletniemu – w swojej obecności - zajęcie w formie rysowania, kolorowania, itp.
  2. Dzieci korzystające z poczekalni dla opiekuna z dzieckiem znajdują się wyłącznie pod nadzorem rodzica, czy innego opiekuna.
    Niedopuszczalne jest pozostawienie dziecka bez opieki.
  3. Rodzice/opiekunowie dzieci korzystający z poczekalni dla opiekuna z dzieckiem zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i ciszy, zgodnie z zasadami obowiązującymi w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.

Rejestr zmian dla: Poczekalnia dla OPIEKUNA z dzieckiem